YENİ BABOR REVERSIVE İLE YENİDEN GENÇLİK KARIŞIMI

e-Posta Yazdır PDF

Yeni REVERSIVE Gençlik karışımında yeni etken maddeler mucizeler yaratıyor: Telovitin / Nobel ödülü kazanmış araştırmalarla geliştirilmiş, hücreleri koruyan ve cildin genç kalmasını sağlamaya yardımcı olan bir etken maddedir.

Telomerleri sabitler (kromozom başlıklarının yapıtaşları), böylece cilt hücrelerinin yaşam ömrünü uzatır. Hücrelerin, dokuların ve cilt diriliğinin daha uzun süre kalıcı olmasını sağlar.

 


Yeni hücre oluşum oranındaki azalmaya karşı etki eder ve cildi yeniden yapılandırır. Tüm metabolicksüreçler ve hücre fonksiyonlarını arttırır ve üst derinin desteklenmesini sağlar.

Agicyl / Uzun ömür geni olan SIRT-1 genini etkinleştirerek ve cilt yaşlanmasına neden olan serbest radikaller, çevresel toksinler ve glikasyon gibi faktörleri baskılayarak cildin genç kalmasını sağlar. Globularya bitkisinden elde edilen çoklu etkili bir özüttür. Bu özüt, cildin sahip olduğu yaşlanmaya karşı koruma sistemini etkinleştirir.

Lumicol/ Formidium persisinum mikroalginin özütü olan lumicol, thioredoksin proteinini aktive ederek cilt dokusunda depolanmış proteini parçalar ve ciltteki ton farkını giderir. Cilde ışıltısını yeniden kazandırır. Ciltteki ton farklılıklarını dengeler ve daha mükemmel bir homojenlik ve gençlik ışıltısı verir.

Epocyl / Ekzopolisakaritlerden marine edilen epocyl ciltteki sertlik, kırışıklık ve çizgileri azaltır. Özel yüzey yapıtaşlarıyla, cilt yüzeyindeki zarı biçimlendirerek, 15 dakika içerisinde saatlerce gözle görülebilir şekilde sürecek olan, cilt yüzeyindeki gözle görülür kırışıklıkları ve ton farklılıklarını düzleştirir.


 

Copyright © 2007 – 2018 Müge Parfüm. All rights reserved. Designed by Santra Design